Chtěli bychom poděkovat p. Součkové, která je né jen úžasný človíček, ale také profesionál s lidským a zdravým přístupem. Ke své práci přistupuje energicky, pozitivně a vždy s úsměvem. Práce ji opravdu baví a bere jí jako určité poslání, né jako každodenní pracovní rutinu. Takových lidí bychom si měli vážit, protože už to bohužel není samozdřejmost, ale vzácnost. Má perfektní přístup k dětem a děti se jí nebojí, což bylo pro nás, jako rodiče důležité. Řekla bych, že naší malé slečně bude občas chybět :)
Rodiče malé Laury
Navštěvuji Vaší rehabilitaci.Chtěla bych moc poděkovat za skvělou péči profesionální a lidský přístup k nám pacientům.Děkuji Evě Šulcové má zlaté ruce.
Luxemburková
S rehabilitací jsme velice spokojeni. Krásný a vřelý přístup. Děkujeme p. Součkové za to,že nám pomohla odbourat predilekci u našeho tehdy dvouměsíčního syna
Ivana Lišková
Rehabilitaci u paní Šulcové mohu jen doporučit. Kolektiv terapeutek je velice příjemný, trpělivý a odvádí výbornou práci. Byla jsem zde už po třetí a vždycky mi pomohli a jsem moc spokojená. Pochvalně se vyjádřil o jejich práci i Prim. MUDr. Peter Stica . Helena Nademlejnská
Helena Nademlejnská
Vřele doporučuji rehbilitace. Paní Trojánková je velmi schopná a profesionální. Veliké díky.
Gordana Vavanová
Profesionální přístup, vysoká odborná úroveň, velmi příjemné prostředí - byla jsem velmi spokojená. Doporučuji všem, kteří řeší nějaké zdravotní problémy!
Dagmar Hájková
Rád bych poděkoval celému kolektivu RHC za jejich profesionální přístup k pacientům, kteří navštíví ordinaci z důvodu zlepšení svého zdravotního stavu. Proto doporučuji všem, kteří mají zdravotní problémy a hledají kvalitní péči, aby tuto léčebnou rehabilitaci vyzkoušeli.
Ján Jedinák
Práce profesionálek spojená s krásným prostředím, co víc si přát. :) Doporučuji.
Kačka
krásná práce , musim jenom pochválit . Děkuji
Mirka
Velmi příjemný kolektiv a odbornost na velmi vysoké úrovni . Děkuji za možnost u Vás se rehabilitovat po operaci , doporučuji všem !!
Milošek
Byla jsem mile překvapena přístupen,technikou a příjemným jednání.Důležitá věc byla vstřícnost.Hodně zdraví ,štěstí,lásku a pochopení vám všem přeji v roce 2016.Děkuji za vše Vlasta Novotná
Vlasta Novotná
Děkuji za velmi odbornou a empatckou péči p.Daně Rubešové.Hana Šilhánová
Hana Šilhánová
Jsem velice spokojený s terapií kterou na mě provádí je účinná.Kolektiv terapeutek je příjemný a vychází vstříc pacientům.Doporučuji tuto rehabilitaci,která má příjemný kolektiv všem,budete určitě také spokojeni jako já.
Milan Adam